Obsah -

Moderní kuchyně

Vyberte si z našeho katalogu moderních kuchyní:
Modern Line (lamino)

Modern Line (folie)

Capital (masiv)

Traffic (folie)
Nebo nás neváhejte přímo kontaktovat.

V  dnešní době, se pod pojmem moderní kuchyně rozumí to, že se kuchyň liší od klasické zejména citlivějším pojetím materiálů, tvarů a detailů. Stále více lidí vyhledává možnost kuchyně na míru. Právě moderní kuchyně na míru se vyznačují skvělou funkčností i bez ohledu na tvar. Použité materiály pro moderní kuchyně jsou všechny dostupné. Pracujeme s materiály, jako je lamino s ABS hranou, MDF fólie lesklé nebo matné, lakovaná dvířka lesklá nebo matná a také dvířka z masivu, která se hodí spíše pro klasické pojetí kuchyně.

Jak už bylo zmíněno, moderní kuchyně na míru se vyznačují zejména propracovanými detaily. Kuchyně proto osazujeme kováním Blum, Hettich, popřípadě i levnější variantou Gametbox. Skvělým propracováním jsou také zásuvky u skříněk, které můžete vybírat s automatickým dojezdem, ale i bez dojezdu. To samé platí u pantů, které jsou k dostání s automatickým dotahem nebo standardní, bez dotahu. Také zajišťujeme obkladové sklo LACOBEL.

Do moderních kuchyní na míru také nabízíme spotřebiče, za internetové ceny, bez dalšího navýšení. Naše kuchyně Vám smontujeme po celé ČR. Velkou výhodou je to, že zaměření a 3D návrh Vás nic nestojí.

Estetická a multifunkční

Moderní kuchyně dnes neslouží jen k přípravě jídla, nýbrž je využívána jako místnost, kde trávíme většinu dne. Měla by tedy mít estetický charakter a vynikat určitou multifunkčností. Vyzkoušejte si s námi předem, vzhled moderních kuchyní. Zaměření a 3D návrh jsou zdarma. Moderní kuchyně na míru mají tu výhodu, že vy jste pánem toho, jak přesně bude kuchyň ve finále vypadat. Pochopitelně návrh s vámi důkladně projdeme a zkonzultujeme, případně rádi poradíme, abyste byli na svoji kuchyň opravdu pyšni a rádi v ní trávili i volný čas.

Design a hra barev

Vysoký lesk, hra kontrastu a barev, to jsou moderní kuchyně. Ano, opravdu se barvám a barevným kombinacím u moderních kuchyní meze nekladou a je čistě na vás, jaké barevné kombinace zvolíte. Ovšem v jednoduchosti je krása, takže klasické barvy, jako je bílá, hnědá a černá, jsou vždy tou nejlepší volbou. Navíc bílá barva v souladu s leskem zvětšuje opticky interiér, což je do menších místností jistě vhodná volba.

Moderní prvky

V jednoduchosti je krása. Tímto heslem se pyšní moderní kuchyně. Vodorovné šuplíky, svislé vitríny, dlouhé regály nebo malé bodové úchyty, vše je celistvé a spojené v moderní design. Velmi oblíbeny jsou šuplíkové systémy, které dodávají moderní kuchyni lehkost, vzdušnost a opravdu snadné zacházení.

A co ještě?

Poloostrov nebo ostrůvek, je oblíbenou součástí moderních kuchyní a nenásilně spojuje kuchyň s obývacím pokojem nebo jinou místností, například s jídelnou. Skvělým a zajímavým doplňkem mohou být také žaluzie, které neslouží jen k zatemnění oken, ale jsou vhodné i k uzavření skříňky.Aktuality

29. 3. 2018 Nabídka rustikálních kuchyní
Jelikož se specializujeme na výrobu kuchyní, snažíme se uspokojit i potřeby největšího...
19. 3. 2018 Výhody kuchyní na míru
Když se rozhodujete pro pořízení nové kuchyně, naskýtají se Vám dvě možnosti. Buďto si...
28. 2. 2018 Moderní i rustikální kuchyně od nás
Lidé jsme různí, s různými vkusy a smysly pro bytový design. Našim cílem je maximálně...
Archiv aktualitObsah -