Obsah -

Aktuality

29. 3. 2018 Nabídka rustikálních kuchyní
Jelikož se specializujeme na výrobu kuchyní, snažíme se uspokojit i potřeby největšího...
19. 3. 2018 Výhody kuchyní na míru
Když se rozhodujete pro pořízení nové kuchyně, naskýtají se Vám dvě možnosti. Buďto si...
28. 2. 2018 Moderní i rustikální kuchyně od nás
Lidé jsme různí, s různými vkusy a smysly pro bytový design. Našim cílem je maximálně...
Archiv aktualit


O nás

Firma Kuchyně Pavlík byla založena v roce 1997 a již od počátku se zabývá návrhem, dopravou, montáží a prodejem nábytku, vestavěných skříní a kuchyní na míru. Specializujeme se na prodej kompletních kuchyní s veškerým servisem. Od počítačového 3D návrhu až po samotnou montáž kuchyňské linky přímo u zákazníka.

Dále prodáváme rustikální nábytek, tj. komody, vitríny, skleníky, psací stoly, jídelní stoly, stolky, židle, apod., které naleznete na adrese www.rustikalninabytek.cz.

Vize firmy Kuchyně Pavlík

Kuchyně je jedna z nejdůležitějších místností domova. Je to rodinný krb, ale laboratoř chutí, je to místo pro setkání rodiny ale i pro práci. Proto Vám firma Kuchyně Pavlík nabízí vše, co takto důležitá místnost, jako je kuchyň, potřebuje.

Vyberte si stylmoderní kuchyně s jednoduchými hladkými dvířky, nebo rustikální rustikální kuchyně s frézovanými dvířky. Vyberte si dvířka z masivu, dvířka s MDF fólií, dvířka z lamina, dvířka lakovaná nebo dvířka lakovaná s vysokým leskem. Barvy pro nás také nejsou problém, 120 odstínů dvířek z MDF fólie, 300 odstínů dvířek lakovaných. Pracovní kuchyňskou desku najdete v naší nabídce v bezmála 80 odstínech a to nejenom z laminátů, ale i jako umělý kámen, corianové desky, avonitové desky a v poslední době oblíbené dřevěné desky. Součástí naší nabídky je i doprava a instalace kuchyňských spotřebičů.

Pomůžeme Vám, aby jste se neztratili, náš proces zakázky je jednoduchý. Zdarma nabízíme konzultaci přímo u Vás doma včetně zaměření kuchyně s následné zpracování projektu a zaslání cenové nabídky. 100% garance nejnižší ceny a vysoké kvality je u nás AŽ na prvním místě. Pokud již máte projekt od konkurence, zašlete nám jej a my Vám na něj zašleme cenovou nabídku, kterou určitě neodmítnete.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Jednatel Bohumil Pavlík
Obsah -