Obsah -

Aktuality

29. 3. 2018 Nabídka rustikálních kuchyní
Jelikož se specializujeme na výrobu kuchyní, snažíme se uspokojit i potřeby největšího...
19. 3. 2018 Výhody kuchyní na míru
Když se rozhodujete pro pořízení nové kuchyně, naskýtají se Vám dvě možnosti. Buďto si...
28. 2. 2018 Moderní i rustikální kuchyně od nás
Lidé jsme různí, s různými vkusy a smysly pro bytový design. Našim cílem je maximálně...
Archiv aktualit


Kuchyně Capital (masiv)

S poloostrůvkem

Poloostrov s otevřeným regálem nenásilně spojuje kuchyň a obývací pokoj. Pracovní deska se plynule svažuje k podlaze a elegantně obtačí korpusy skříněk (toto řešení je možné pouze při použití pracovní desky, která je oboustranně laminovaná).

Ve velkém domě

Pohovka v kuchyni se zdá extravagantní, ale pokud vám to prostor dovolí, proč ne? Mohou se zde posadit hosté a dělat vám společnost při vaření. Vy si odpočinete, a především z pohovky máte krásný výhled na svou kuchyň.

Capital – 34th Avenue

Praktický kuchyňský doplněk

Použití skříněk střední velikosti při zabudování kuchyňského spotřebiče, umožňuje umístit troubu co nejblíže pracovní desky. Ovládací prvky se nacházejí v pohodlné výšce.

Od stěny ke stěně

Jednoduše neznamená vždy nudně! Dvě jednoduché sestavy na bázi stejných dvířek a dvě úplně rozdílné kuchyně. Rozdíly výšky skříněk, charakteristické šuplíky o šířce 120cm, prvky vanilky nebo hliníku – to je vaše hra na prázdné stěně.

Capital – 35th Avenue

Zavěšená v prostoru

Jakmile je technika umíštěna, nic nenarušuje horizontální linii sestavy. Celistvost je podkreslena hliníkovým podstavcem. Pod sporákem a ledničkou jsou nožky v hliníkové barvě. Úplné vysunutí šuplíků umožnuje bezprostřední přístup i do nejhlubší části šuplíku.

Ve vysokém interiéru

Dvě základní velikosti sestavy v jedné kuchyni. Štíhlé vitríny na volné stěně do výšky a moderní zeď svěle obklopuje nižší skříňky – svěle dotváří celé spojení.

Capital – 36th Avenue

Okolo ostrůvku

Kuchyň plná kontrastů. Úroveň šuplíků, svislý směr skříněk zavěšených nad nimi. Nad svisle zavěšenými skříňkami, horizontální stěna vitrín. Různá výška sestavy.
Obsah -