Obsah -

Aktuality

29. 3. 2018 Nabídka rustikálních kuchyní
Jelikož se specializujeme na výrobu kuchyní, snažíme se uspokojit i potřeby největšího...
19. 3. 2018 Výhody kuchyní na míru
Když se rozhodujete pro pořízení nové kuchyně, naskýtají se Vám dvě možnosti. Buďto si...
28. 2. 2018 Moderní i rustikální kuchyně od nás
Lidé jsme různí, s různými vkusy a smysly pro bytový design. Našim cílem je maximálně...
Archiv aktualit


Máte zájem o levné a přesto kvalitní kuchyně?

levné kuchyně Praha :: kuchyne-pavlik.czZákazník je zkrátka náročný za každou cenu. My se všem zákazníkům snažíme vyjít maximálně vstříc, a proto pro Vás montujeme levné kuchyně v Praze a okolí za příjemné ceny. Pokud hledáte vhodného dodavatele, který Vám vyrobí kuchyň podle Vašich představ, která bude maximálně funkční, praktická a navíc bude velmi dobře vypadat a zároveň bude cenově dostupná, u nás jste na správné adrese. Pro nás není nic nemožné. Zaměření i grafický 3D návrh pro Vás zhotovíme zdarma. Nebojte nás oslovit a poradit se s námi, rádi Vám vyjdeme vstříc.

I levné kuchyně mohou být kvalitní. Při každé montáži si dáváme velmi záležet a používáme jen prvotřídní materiály, které se pyšní dlouhou životností. Protože kuchyň, to je místo, kde den začíná i končí a kde se setkávají členové rodiny i přátelé. Kuchyň je zkrátka místnost, která si zaslouží výjimečnou péči. Navíc nabízíme našim zákazníkům k levným kuchyním spotřebiče, za internetové slevy, takže jim odpadá veškerá starost s dalším nákupem a montáží.

Jak nejlépe rozvrhnout kuchyň?

I levné kuchyně si zaslouží kvalitní propracování a praktické rozvržení, abyste měli vždy vše po ruce a práce v kuchyni šla plynule a zároveň rychle. Vše musí mít logiku a řád. Nebojte se nás zeptat a my Vám rádi poradíme. Vhodné rozvržení Vám tak usnadní v kuchyni mnoho práce, času a starostí. Tak například, vedle dřezu je vhodná myčka, abyste nechodili přes celou kuchyň se špinavým nádobím, které se Vám nakupilo ve dřezu, a chystáte se ho právě umýt v myčce. Vedle sporáku zase oceníte šuplíky na kuchyňské vybavení, kdy při vaření jen otevřete šuplík a vytáhnete například vařečku, se kterou hned zachráníte třeba připalující se jídlo. I lednici je dobré mít co nejblíže při ruce, abyste nemuseli chodit pro ingredience například do chodby. To vše nabízí levné kuchyně na míru, které pro vás montujeme v Praze i okolí.
Obsah -