Obsah -

Aktuality

29. 3. 2018 Nabídka rustikálních kuchyní
Jelikož se specializujeme na výrobu kuchyní, snažíme se uspokojit i potřeby největšího...
19. 3. 2018 Výhody kuchyní na míru
Když se rozhodujete pro pořízení nové kuchyně, naskýtají se Vám dvě možnosti. Buďto si...
28. 2. 2018 Moderní i rustikální kuchyně od nás
Lidé jsme různí, s různými vkusy a smysly pro bytový design. Našim cílem je maximálně...
Archiv aktualit


Hledáte kvalitní moderní kuchyně v Praze a okolí? Již nemusíte…

Moderní kuchyně PrahaKuchyně je místem každé domácnosti, které je určené převážně pro přípravu jídel, také místem, kde se provádí mnoho domácích prací. Právě moderní kuchyně jsou vhodným místem pro setkání rodiny a přátel. V každé kuchyni často začíná a končí den, a proto musí splňovat veškeré faktory, které moderní kuchyně Pavlík nabízejí.

Moderní kuchyně pro Vás montujeme v Praze a jejím okolí. Tyto kuchyně na míru zásadním způsobem vytváří pohodlí celého domova, proto je také důležité rozhodnutí o rozložení kuchyně nebo použití kvalitního materiálu. Vysněná kuchyně musí odpovídat možnostem prostoru, ale také požadavkům zákazníka. Proto zaměření a 3D návrh Vás nic nestojí.

Co nabízejí moderní kuchyně?

Skvělá funkčnost bez ohledu na tvar, citlivější pojetí materiálů, tvarů a detailů, to vše a daleko víc nabízí právě moderní kuchyně pro Prahu a okolí. Čím dál tím více lidí vyhledávají kuchyně, které jim dodavatel zhotoví na míru. My pracujeme s materiály, jako je lamino s ABS hranou, MDF fólie lesklé nebo matné, matná či lesklá lakovaná dvířka nebo dvířka z masivu. Propracované detaily jsou pro nás prioritou, proto se zaměřujeme například na osazování kováním Blum, Hettich, případně i levnější variantou Gametbox. Výjimečnou péči věnujeme také zásuvkám a dvířkům od skříněk, které nabízíme s automatickým dojezdem, který tlumí nepříjemné bouchnutí.

Vysoký lesk, hra kontrastu a barev, přesně to jsou moderní kuchyně. Vybírat můžete z mnoha stylů. Například poloostrov nenásilně spojuje kuchyň a obývací pokoj. Věděli jste například, že žaluzie nemusí být jen k zatemnění oken? Nyní je můžete využít i k uzavření skřínky, což vypadá opravdu luxusně a moderně. Svislé vitríny, dlouhé regály, vodorovné šuplíky i malé bodové úchyty, to vše jsou detaily, které jsou celistvé a spojené v moderní design.
Obsah -