Obsah -

Aktuality

29. 3. 2018 Nabídka rustikálních kuchyní
Jelikož se specializujeme na výrobu kuchyní, snažíme se uspokojit i potřeby největšího...
19. 3. 2018 Výhody kuchyní na míru
Když se rozhodujete pro pořízení nové kuchyně, naskýtají se Vám dvě možnosti. Buďto si...
28. 2. 2018 Moderní i rustikální kuchyně od nás
Lidé jsme různí, s různými vkusy a smysly pro bytový design. Našim cílem je maximálně...
Archiv aktualit


Kvalitní kuchyně na míru podle Vašich představ v Praze a okolí

Kuchyně na míru PrahaKuchyně již dávno neslouží jen k vaření. V dnešní době je kuchyň místnost, na kterou je při výběr kladen obrovský důraz. Je to nejen funkční místnost, prostor kde vaří a zároveň konzumuje, ale kuchyň je také prostor pro setkání, příjemné posezení a hry s dětmi. K zařízení kuchyně je tedy třeba přistupovat zodpovědně a je vhodné se poradit s celou rodinou, ale také s odborníky, jaká je ta nejvhodnější kuchyň.  Kuchyně Pavlík, jsou kvalitní kuchyně na míru v Praze a jejím okolí, které splňují veškeré potřeby každé hospodyňky.

Zapomeňte na obchody s nábytkem, kde jsou předem smontované kuchyňské linky, které často nemají tak dlouhou životnost a dejte prostor kuchyním na míru, které si sami navrhnete, a budou splňovat Vaše představy o dokonalé kuchyni. Naše kuchyně na míru jsou vyráběné z dostupných materiálů jako je lamino, masiv, dvířka lakovaná nebo dvířka, na které aplikujeme MDF fólie matné či lesklé. Při výrobě se zaměřujeme zejména na detaily, které dodají harmonii každé kuchyni. Kuchyně osazujeme kováním Blum, Hettich nebo levnější variantou Gametbox. Důraz klademe také na dvířka a zásuvky, které Vám vyhotovíme s automatickým dotahem a dojezdem, který tlumí nepříjemné nárazy. Takové i jiné detaily dělají z kuchyně praktickou a funkční místnost, ve které budete trávit i svůj volný čas, aniž byste byli otrokem, jako tomu ve starých a nepraktických kuchyních bývá.

Vy sami jste si designérem Vaší nové kuchyně na míru

Na našich stránkách Vám nabízíme kuchyně na míru klasické, moderní i rustikální, které jsou oblíbené díky zajímavému designu, noblese, nadčasovosti, ale zároveň se pyšní nádechem minulosti. U kuchyní na míru jste designérem Vy. Můžete si vybrat materiál, design, tvar i ty nejmenší detaily, které promění Vaší kuchyň v neobyčejnou.
Obsah -