Obsah -

Proč zvolit kuchyně na míru?

brw_line_ekran_127_black_vanila_01Kuchyň už zdaleka neslouží jen k přípravě jídla. V dnešní době ji považujeme také za místnost, která hraje v bytě důležitou úlohu a to nejen k přípravě jídla a stravování. Kuchyň je také místem setkání rodiny a přátel, v kuchyni lze také příjemně posedět u kávy nebo čaje či jen tak relaxovat. Někteří dokonce považují kuchyň za perlu celého bytu.

Kuchyně na míru jsou v poslední době velmi častým pojmem, ovšem stále málo uplatňovaným. Často si lidé myslí, že „na míru“ znamená na míru jejich prostoru a kuchyň si raději zajedou koupit do obchodů s nábytkem, kde přesně vědí, jak kuchyň bude vypadat. Ovšem kuchyně na míru neznamenají nic jiného, než kuchyně přesně podle Vašich představ. Vy přesně víte, kolik času trávíte v kuchyni, kolik potřebujete úložného prostoru nebo jak vaříte. Kuchyně na míru Vám tento výběr umožňují, abyste se v kuchyni cítili opravdu pohodlně a byli se vším nadmíru spokojeni. Ano, vařit se dá i v kotlíku nad ohněm, ale proč nevyužít této služby a vaření si po zbytek života neužívat?

Kvalitní kuchyně na míru jsou na celý život

brw_line_ekran_127_black_vanila_02

Na výrobu kuchyní na míru používáme jen ty materiály, které jsou dostupné a hlavně kvalitní, aby odpovídaly nárokům dnešního zákazníka a také současným trendům v oblasti výroby kuchyní. Velký důraz také klademe na to, aby funkčnost kuchyně byla co možná největší a také abychom využili maximální prostor pro kuchyň. S funkčností je pochopitelně spojeno také vybavení kuchyně, které je neodmyslitelnou součástí. U nás ke každé nové kuchyni můžete zakoupit také spotřebiče za internetové ceny, které Vám spolu s kuchyní namontujeme.

Zvolte si takové uspořádání, které Vám bude vyhovovat nejvíce

Nač se omezovat, když jste pánem ve výběru materiálů, barvy, velikostí i uspořádání. Vy budete v kuchyni vařit a trávit v ní několik hodin denně. Mávnutí rukou nad řadou nedokonalostí s tím, že to „nějak“ bude vypadat nebo to „nějak“ bude fungovat a že si na to zvyknete, není to pravé ořechové. Naopak, vezměte celou situaci do vlastních rukou, protože máte jedinečnou šanci si sestavit kuchyň podle vlastních představ. Tvořivosti a nápaditosti se meze nekladou, buďte maximálně tvořiví a kreativní, vytvořte si místnost, ve které si budete vaření užívat a budete na sebe pyšní. Samozřejmostí je i naše pomoc, pokud si nebudete s něčím jisti nebo budete chtít poradit, aby Vaše kuchyně na míru byla co možná nejdokonalejší, vždy se na nás můžete obrátit a my Vám rádi poradíme a vyjdeme se vším vstříc.
Obsah -