Obsah -

Jak poznáte kvalitu kuchyně?

16_diadema_vi_piekna_01Sice nejste profesionál, ale i tak jistě dokážete rozpoznat na detailech kuchyně na míru, zda se jedná o materiál kvalitní či nikoli. Před začátkem montování kuchyně dbejte také na to, abyste viděli hotový návrh, jak bude kuchyň vypadat a abyste měli představu o materiálu, který bude použit. U nás za prvotní zaměření a 3D návrh nic neplatíte.

Základem a důležitým detailem kuchyní na míru je její kování, tzn. panty, pojezdy, aj. U kování je velmi důležité, aby bylo co možná nejkvalitnější, neboť při každodenním používání je kování velmi namáhané a nízká kvalita se opravdu rychle projeví. Je dobré se také informovat na záruku kování a za žádnou cenu si nevybírejte kování, které vypadá chatrně a nekvalitně jenom proto, že je o něco levnější. Náklady, které byste vynaložili za pozdější opravdu, by byly jistě nepříjemné. Předem je dobré se také informovat o nosnosti pojezdů.

 

 

Pracovní deska je také namáhaná

16_diadema_vi_piekna_02Pracovní deska je další důležitou částí kuchyně, na které není dobré šetřit, protože je denně vystavována největší námaze. I u pracovní desky tedy dbejte na pozornost při výběru. Asi nejvíce používanou pracovní deskou, je deska laminátová, která se může poškodit hlavně ve spojích, proto není od věci se také informovat o tom, jak jsou spoje provedeny. Správný spoj se pozná hlavně tak, že zespodu desky jsou umístěny šrouby a spoj je vymazaný latexem a silikonem. Lišty z plastu či z kovu nezaručují dlouhodobou kvalitu, protože do špatně zhotoveného spoje může s největší pravděpodobností vniknout voda a dojde k nabobtnání a k znehodnocení celé pracovní desky.

Nebojte se tedy s námi vše prokonzultovat. Kuchyně na míru vyrábíme precizně a s láskou.
Obsah -