Obsah -

Splňte si sen o ideální kuchyni

brw_line_tafla_mdf_146_samoa_tik148_elder_02Pokud chcete důmyslně využít prostor, zvolte kuchyni na míru. Kuchyně Pavlík vytváří zaměření a ED grafické návrhy zdarma. Na konzultaci si vyberete ze širokého spektra barev a druhů dostupných materiálu, ze kterých bude Vaše kuchyň na míru zhotovena přesně podle Vašich představ.

 

Kuchyně na míru se stane středem Vaší domácnosti

Kuchyně je nejdůležitější částí každé domácnosti a proto by měla vydržet mnoho let. Kuchyně na míru jsou vyráběny moderními postupy za použití těch nejkvalitnějších a dostupných materiálů. Výběr stylu je jen a jen na Vás. Vyrábíme kuchyně klasické, moderní a také rustikální. Na všechny klademe velký důraz při výrobě. Nebojíme se ani výstředností. Kuchyně můžete zvolit z lamina, masivu, matné či lakované, designu a stylu se meze nekladou. Důležité je, abyste se v kuchyni cítili opravdu skvěle a rádi se na tomto místě scházeli nejen při vaření. Špičková technologie ve spojení s kvalitním materiálem a originalitou, to jsou kuchyně na míru.

Praktičnost a funkčnost je základní myšlenka moderní kuchyně

Moderní kuchyně se pyšní hned dvěma základními faktory, které se navzájem doplňují. Máme na mysli zejména praktičnost a funkčnost. Volnost pohybu a technické dokonalosti detailů, přinášejí právě moderní kuchyně na míru vytvořené dle představ každého klienta. Vizuální stránka celé kuchyně by se jistě neměla podceňovat. Variace barev, zejména bílé, hnědé a černé na mnoho způsobů dělá moderní kuchyně originální. Inspirujte se i jinými barvami z široké škály a také materiálových řešení nábytku, barevností stěn a podlah. Důležité je také vhodné zvolení osvětlení a doplňků, které musí do moderní kuchyně zapadnout a jsou nepostradatelnou součástí jakékoliv kuchyně.

Kuchyň krásná na pohled a praktická při vaření

Moderní kuchyně se nevyrábí jen do domácností, ale také do společností i malých kanceláří, ale vždy musí splňovat svůj účel a být kvalitní a praktické. Spolu s kuchyní u nás můžete vybírat také kuchyňské spotřebiče za internetové ceny. Elektrospotřebiče lze do kuchyní umisťovat volně nebo zabudované přímo do kuchyňské linky. Dbáme na to, aby veškeré umístěné prvky splňovaly ergonomické uspořádání a zlepšení tak pohybu v kuchyni. S výběrem správného vybavení Vám rádi poradíme.
Obsah -