Obsah -

Aktuality

29. 3. 2018 Nabídka rustikálních kuchyní
Jelikož se specializujeme na výrobu kuchyní, snažíme se uspokojit i potřeby největšího...
19. 3. 2018 Výhody kuchyní na míru
Když se rozhodujete pro pořízení nové kuchyně, naskýtají se Vám dvě možnosti. Buďto si...
28. 2. 2018 Moderní i rustikální kuchyně od nás
Lidé jsme různí, s různými vkusy a smysly pro bytový design. Našim cílem je maximálně...
Archiv aktualit


Kuchyně Traffic (fólie)

Panoramatická

Velkou plochu třešnových dvíek 46th Sesame Street obklopují dvě hliníkové linie: sokl a lišta lemující okraj pracovní desky. Trouba se nachází ve skřínce s technikou a nenarušuje jednotlivost povrchu dolní části sestavy. 46th Sesame street jsou dvířka, kde jsou letokruhy vodorovně. Mohou být samotná nebo s dvířky 41th Milk Street tvoří pár dvířek zakončených okrajem v hliníkové barvě.

Traffic – 41st Milk Street + 46th Sesame Street

Žaluzie – praktická v kuchyni

Neslouží pouze k zatemnění oken nebo balkónu, ale je to také ozdobný prvek. Může také uzavřít skíňku s dvířky je třeba uklidit pracovní desku před skříňkou. Pokud ustavíme skíňku na poloostrůvku, je důležitý přístup ke skříňce z obou stran. To umožňuje pouze žaluzie.

Traffic – 51th Vanilla street + Capital – 34th Avenue

Na dobrých základech

Obvykle používáme nožky ve výšce 10cm. Abychom sestavě dodali lehkost nabízíme kulaté nebo čtvercové nožky(ve výšce 15cm) nebo sokly (ve výšce 10cm a 15cm)v barvě hliníku. Sestavu se sokly ve dvou výškách v jedné kuchyni si můžete prohlednou na obr.2 .

Traffic – 72th Street + 74th Street; Traffic – 72th Street + 76th Street

S barvou

Měkké tvary, ostré barvy se perfektně hodí do jednoduchých interiérů. Na podstavě (soklu) jsou vyvýšené skříňky s dvířky v hráškové barvě. Vysunuté dopředu se oddělují od zbylých skříně a pracovní deska, která je obtáčí podkresluje různorodost barev. Nad moderní troubou visí závěsné vitríny passepartout s mléčným sklem a digestoř.

Traffic – 72th Street + 76th Street

Na 10 čtverečních metrech

Malé je hezké. Pokud jste se rozhodli pro nejvyšší vestavbu (230cm) je prostor maximálně využít. Všechny nezbytné věci je možné uschovat v nejhlubších komůrkách. Koš typu Magic Corner umožnuje přístup k obsahu rohové skříňky. POlice, vitrýny a různé výšky skříněk zamezují vytváření prázdných stěn.

Traffic – 74th Street

Galerie
Obsah -