Obsah -

Aktuality

29. 3. 2018 Nabídka rustikálních kuchyní
Jelikož se specializujeme na výrobu kuchyní, snažíme se uspokojit i potřeby největšího...
19. 3. 2018 Výhody kuchyní na míru
Když se rozhodujete pro pořízení nové kuchyně, naskýtají se Vám dvě možnosti. Buďto si...
28. 2. 2018 Moderní i rustikální kuchyně od nás
Lidé jsme různí, s různými vkusy a smysly pro bytový design. Našim cílem je maximálně...
Archiv aktualit


Vysoce kvalitní kuchyně mohou být i levné

Stále sníte o nové kuchyni, ale ty v  obchodech s  nábytkem nejsou podle Vašich představ a jsou navíc strašně předražené? Zapomeňte na kuchyň, která je už dávno sestavená a využijte naší nabídky na levné kuchyně na míru, přesně podle Vašich představ. Výhoda je, že levné kuchyně montujeme nejen po Praze, ale i po celé ČR. Navíc jsme pojištěni pro případ škod, způsobených při montáži kuchyně.

Naše levné kuchyně vyrábíme z kvalitních materiálů a na montáži si dáváme opravdu záležet. Propracovaný je každý nejmenší detail na kuchyňské lince. Použité materiály pro výrobu jsou prakticky všechny dostupné. Využíváme lamino s ABS hranou, MDF fólie lesklé i matné, lakovaná dvířka lesklá či matná nebo dvířka z masivu. Kuchyně osazujeme kováním Blum, Hettich, případně i levnější variantou Gametbox, která vypadá také velmi luxusně. Veškerý výběr je jen a jen na Vás, to platí i u výběru zásuvek, které můžete mít s automatickým dojezdem nebo zase o něco levnější variantu, bez dojezdu. I panty jsou na výběr s automatickým dotahem či bez, tedy standardní.

Našim zákazníkům mimo levných kuchyní na míru, nabízíme také kuchyňské spotřebiče za internetové ceny, takže jim opadá veškerá starost s nákupem spotřebičů, u nás si vyberete a my Vám smontujeme nádhernou kuchyň dle Vašich představ a to se vším všudy. A navíc za zaměření a za 3D návrh nám neplatíte vůbec nic.

Termíny dodávek se odvíjejí dle použitého materiálu. Nejčastěji ale počítejte s dodávkou od 14 dnů do 8 týdnů.

Orientační ceny

Sektorové kuchyně 4 000,- až 5 000,-Kč.

Kuchyně na míru 6 000,- až 10 000,-Kč.

Kuchyně s dvířky z masivu 15 000,- až 20 000,- Kč.

Uvedené ceny jsou pouze orientační, pro individuální kalkulaci ZDARMA nám prosím zašlete dotaz a potřebné údaje pomocí tohoto poptávkového formuláře anebo nás přímo kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Důležité informace

Cena obsahuje SP + VR skříňky, prac.desku a dřez.
Cenu montáže a dopravy vždy zasíláme s rozpočtem kuchyně!
Počítačový 3D návrh kuchyně a zaměření je zcela ZDARMA!
Prodej kuchyňských spotřebičů za internetové ceny!

Designová kuchyň na míru nemusí být drahá

Již od roku 1997 se zabýváme montáží kuchyní na míru, které jsou zároveň kvalitní a pro každého cenově dostupné. Název levné kuchyně na míru napovídá, že se jedná o variantu levnějších kuchyní, avšak jejich užitné vlastnosti, použitý materiál a celkové zpracování i těch nejmenších detailů zůstává na úrovni nejvyšší.  Zákazník má naprosto volnou ruku a může si vybrat materiál, vzhled i rozměry podle svých představ. Naše široká nabídka uspokojí nejednoho zákazníka.

Vyhovíme přáním, každého. Pokud jste zastánci moderních stylů s luxusními prvky a propracovanými detaily, u nás jste na správném místě. Levné kuchyně mohou být také moderní, pyšnící se například vodorovnými šuplíky, svislými vitrínami, dlouhými regály a luxusními úchyty. Nejoblíbenější variantou jsou moderní kuchyně lesklé, kdy lesk dodává celé kuchyni lehkost a vzdušnost. Pro ty zákazníky, kteří si raději potrpí na historické prvky, jsou jistě rustikální kuchyně ideální volbou. Útulné, dřevěné nostalgické prvky, propracované do nejmenších detailů a přeci jen dělají z rustikálních kuchyní, kuchyně nadčasové a funkční. Představivosti se meze nekladou. Pokud máte raději neotřelou klasiku dle svých představ, ale přesto byste rádi levnou a funkční variantu, není to pro nás žádný problém.

Levné kuchyně Pavlík osloví každého. Zapomeňte na obchody s nábytkem a dejte raději přednost montované kuchyni, která bude přesně navržena podle vás a z dostupných materiálů. Je pouze na vás, jaký tvar, materiál i ty nejmenší detaily si vyberete. Pro nás nic není nemožné.

 
Obsah -