Obsah -

Rustikální kuchyně

Vyberte si z našeho katalogu klasických a rustikálných kuchyní:
Classic Line (folie, masiv)
Royal (masiv)
Sentima (folie)
Nebo nás neváhejte přímo kontaktovat.

Sníte o výjimečné kuchyni, která bude splňovat Vaše představy? Rustikální kuchyně jsou opravdu noblesní, nadčasové a s nádechem minulosti, ale najdou si své příznivce snad v každé době. Rustikální kuchyně vypadají jako po babičce, ovšem s moderním nádechem. Mohou být velké, ale zároveň útulné. Nostalgické propracování je do nejmenšího detailu. Použité materiály na naše kuchyně na míru jsou dostupné, tedy lamino s ABS hrnou, MDF fólie lesklé i matné, lakovaná dvířka lesklá i matná nebo používáme masiv, který je asi nejvhodnější na kuchyně rustikální, protože jim dodá přírodní nádech a pozvedne jejich noblesu.

Naše rustikální kuchyně jsou propracované do nejmenšího detailu, proto je osazujeme kvalitním a moderním kováním Blum, Hettich, či levnější variantou Gametox. I zásuvky u skříněk jsou propracované a je jen na Vás, zda si zvolíte zásuvky s automatickým dojezdem nebo bez. To samé platí také u dvířek, která montujeme s panty s automatickým dotahem nebo bez, tedy standardní. Každému zákazníkovy do jeho nové kuchyně nabízíme kuchyňské spotřebiče za internetové ceny. Tak zákazníkovy odpadá další starost se sháněním těch správných spotřebičů.

Montujeme rustikální kuchyně po celé ČR. Výhodou je, že zaměření a 3D návrh kuchyně máte zdarma. Samotné dodání kuchyní se odvíjí od použitého materiálu, a to od 14 dnů až do 8 týdnů. Pro případ škod způsobených při montáži kuchyně jsme pojištěni. Neváhejte a vneste do vaší domácnosti kousek klasiky v podobě rustikální kuchyně.

Rustikální kuchyně nová a přesto jak po babičce

Klasické a rustikální kuchyně mají dokonalý vzhled, že vypadají jako po babičce. Jsou útulné, s dřevěnými prvky a nostalgické, do posledního detailu. A přeci jen jsou nové a nadčasové, právě nainstalované k vám domů. U nás dobře víme, že móda nemá na klasiku vliv a patina nestárne. Rustikální kuchyně se náramně hodí do bytů nebo domů starší zástavby, které mají vysoké stropy. Ovšem i do moderního baráčku, který je rustikálně zařízení, tyto kuchyně výborně zapadají.

Upraveno do detailu

Diskrétní květinový ornament na skle vitrín nebo subtilní barvy vytváří detailní selský nádech kuchyně. Rustikální kuchyně jsou opravdu propracované do detailu, aby odpovídaly nostalgickému nádechu staré, ale přesto moderní kuchyně. Ve finále z těchto kuchyní dýchá atmosféra útulného domova, kde se každý cítí velmi příjemně.

Přírodní romantika

Ne náhodou naše kuchyně nesou přírodní názvy, jako: „Sedmé nebe“ či „Čtyři roční období“. Rustikální kuchyně nabízejí opravdu romantický nádech přírody, protože jsou vyrobeny nejčastěji z masivu, který je navíc propracovaný do nejmenších detailů s bohatým nebo jednoduchým zdobením, proto si budete v rustikální kuchyni často připadat jako v pohádce.

Klasika, to je ono

S delikátním materiálem ladí ohýbaná dvířka, ozdobené lišty a vitríny. Kredenc ladí s kuchyní na vypouklém rohu stěny. Opravdu nepopisujeme starou kuchyň v baráčku po babičce, ale naše rustikální, moderní, ale přesto nostalgické kuchyně, které z každého bytu vykouzlí hnízdečko klidu a pohody.

 Aktuality

21. 4. 2016 Nevíte si rady s výběrem pracovní desky?
Výstavba nové, či rekonstrukce, nebo kompletní modernizace současné kuchyně je vždy velkým...
11. 4. 2016 Rustikální kuchyně v mnoha barvách?
Pokud máte přesnou představu o tom, jak by měla vypadat Vaše nová rustikální kuchyně a na...
2. 4. 2016 Kuchyně i do Vaší pracovny!
Mnoho firem hledá vhodné a především elegantní řešení malé, ale přesto plně funkční...
Archiv aktualitObsah -