Obsah -

Rustikální kuchyně

Vyberte si z našeho katalogu klasických a rustikálných kuchyní:
Classic Line (folie, masiv)
Royal (masiv)
Sentima (folie)
Nebo nás neváhejte přímo kontaktovat.

Sníte o výjimečné kuchyni, která bude splňovat Vaše představy? Rustikální kuchyně jsou opravdu noblesní, nadčasové a s nádechem minulosti, ale najdou si své příznivce snad v každé době. Rustikální kuchyně vypadají jako po babičce, ovšem s moderním nádechem. Mohou být velké, ale zároveň útulné. Nostalgické propracování je do nejmenšího detailu. Použité materiály na naše kuchyně na míru jsou dostupné, tedy lamino s ABS hrnou, MDF fólie lesklé i matné, lakovaná dvířka lesklá i matná nebo používáme masiv, který je asi nejvhodnější na kuchyně rustikální, protože jim dodá přírodní nádech a pozvedne jejich noblesu.

Naše rustikální kuchyně jsou propracované do nejmenšího detailu, proto je osazujeme kvalitním a moderním kováním Blum, Hettich, či levnější variantou Gametox. I zásuvky u skříněk jsou propracované a je jen na Vás, zda si zvolíte zásuvky s automatickým dojezdem nebo bez. To samé platí také u dvířek, která montujeme s panty s automatickým dotahem nebo bez, tedy standardní. Každému zákazníkovy do jeho nové kuchyně nabízíme kuchyňské spotřebiče za internetové ceny. Tak zákazníkovy odpadá další starost se sháněním těch správných spotřebičů.

Montujeme rustikální kuchyně po celé ČR. Výhodou je, že zaměření a 3D návrh kuchyně máte zdarma. Samotné dodání kuchyní se odvíjí od použitého materiálu, a to od 14 dnů až do 8 týdnů. Pro případ škod způsobených při montáži kuchyně jsme pojištěni. Neváhejte a vneste do vaší domácnosti kousek klasiky v podobě rustikální kuchyně.

Rustikální kuchyně nová a přesto jak po babičce

Klasické a rustikální kuchyně mají dokonalý vzhled, že vypadají jako po babičce. Jsou útulné, s dřevěnými prvky a nostalgické, do posledního detailu. A přeci jen jsou nové a nadčasové, právě nainstalované k vám domů. U nás dobře víme, že móda nemá na klasiku vliv a patina nestárne. Rustikální kuchyně se náramně hodí do bytů nebo domů starší zástavby, které mají vysoké stropy. Ovšem i do moderního baráčku, který je rustikálně zařízení, tyto kuchyně výborně zapadají.

Upraveno do detailu

Diskrétní květinový ornament na skle vitrín nebo subtilní barvy vytváří detailní selský nádech kuchyně. Rustikální kuchyně jsou opravdu propracované do detailu, aby odpovídaly nostalgickému nádechu staré, ale přesto moderní kuchyně. Ve finále z těchto kuchyní dýchá atmosféra útulného domova, kde se každý cítí velmi příjemně.

Přírodní romantika

Ne náhodou naše kuchyně nesou přírodní názvy, jako: „Sedmé nebe“ či „Čtyři roční období“. Rustikální kuchyně nabízejí opravdu romantický nádech přírody, protože jsou vyrobeny nejčastěji z masivu, který je navíc propracovaný do nejmenších detailů s bohatým nebo jednoduchým zdobením, proto si budete v rustikální kuchyni často připadat jako v pohádce.

Klasika, to je ono

S delikátním materiálem ladí ohýbaná dvířka, ozdobené lišty a vitríny. Kredenc ladí s kuchyní na vypouklém rohu stěny. Opravdu nepopisujeme starou kuchyň v baráčku po babičce, ale naše rustikální, moderní, ale přesto nostalgické kuchyně, které z každého bytu vykouzlí hnízdečko klidu a pohody.

 Aktuality

16. 2. 2017 Kuchyně na míru včetně 3D návrhu
Kuchyně je velmi důležitým místem každé domácnosti. Nejedná se pouze o místo, kde denně...
8. 2. 2017 Rustikální kuchyně má své kouzlo
Nadčasovost s nádechem minulosti? Tak to přesně jsou rustikální kuchyně. Přejete si mít...
27. 1. 2017 Multifunkční a zároveň estetická kuchyně
Každý chce mít ve své domácnosti moderní kuchyni, nikdy však přesně neví, co se tím...
Archiv aktualitObsah -