Obsah -

Aktuality

14. 11. 2017 Nadčasová a elegantní kuchyně i u Vás doma
Nepatříte k milovníkům pestrých barev? Zvolte elegantní kuchyni, která se člověku jen tak...
10. 11. 2017 Jak na dokonalou kuchyni?
Rozhodli jste se pro pořízení nové kuchyně? Nejste si jisti, jak by taková dokonalá kuchyně...
25. 10. 2017 Ideální kuchyně i u Vás doma
Snem snad každého je mít ideální kuchyni, která bude maximálně multifunkční, praktická a...
Archiv aktualit


O nás

Firma Kuchyně Pavlík byla založena v roce 1997 a již od počátku se zabývá návrhem, dopravou, montáží a prodejem nábytku, vestavěných skříní a kuchyní na míru. Specializujeme se na prodej kompletních kuchyní s veškerým servisem. Od počítačového 3D návrhu až po samotnou montáž kuchyňské linky přímo u zákazníka.

Dále prodáváme rustikální nábytek, tj. komody, vitríny, skleníky, psací stoly, jídelní stoly, stolky, židle, apod., které naleznete na adrese www.rustikalninabytek.cz.

Vize firmy Kuchyně Pavlík

Kuchyně je jedna z nejdůležitějších místností domova. Je to rodinný krb, ale laboratoř chutí, je to místo pro setkání rodiny ale i pro práci. Proto Vám firma Kuchyně Pavlík nabízí vše, co takto důležitá místnost, jako je kuchyň, potřebuje.

Vyberte si stylmoderní kuchyně s jednoduchými hladkými dvířky, nebo rustikální rustikální kuchyně s frézovanými dvířky. Vyberte si dvířka z masivu, dvířka s MDF fólií, dvířka z lamina, dvířka lakovaná nebo dvířka lakovaná s vysokým leskem. Barvy pro nás také nejsou problém, 120 odstínů dvířek z MDF fólie, 300 odstínů dvířek lakovaných. Pracovní kuchyňskou desku najdete v naší nabídce v bezmála 80 odstínech a to nejenom z laminátů, ale i jako umělý kámen, corianové desky, avonitové desky a v poslední době oblíbené dřevěné desky. Součástí naší nabídky je i doprava a instalace kuchyňských spotřebičů.

Pomůžeme Vám, aby jste se neztratili, náš proces zakázky je jednoduchý. Zdarma nabízíme konzultaci přímo u Vás doma včetně zaměření kuchyně s následné zpracování projektu a zaslání cenové nabídky. 100% garance nejnižší ceny a vysoké kvality je u nás AŽ na prvním místě. Pokud již máte projekt od konkurence, zašlete nám jej a my Vám na něj zašleme cenovou nabídku, kterou určitě neodmítnete.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Jednatel Bohumil Pavlík
Obsah -