Obsah -

Aktuality

30. 11. 2017 I kuchyně na míru může být levná
Řešíte pořízení nové kuchyně a ty, co nabízejí v obchodech, nesplňují Vaše představy...
24. 11. 2017 Rustikální kuchyně u Vás doma
Snad každý z nás sní o výjimečné kuchyni, která bude nejen perfektně vypadat, ale...
14. 11. 2017 Nadčasová a elegantní kuchyně i u Vás doma
Nepatříte k milovníkům pestrých barev? Zvolte elegantní kuchyni, která se člověku jen tak...
Archiv aktualit


O nás

Firma Kuchyně Pavlík byla založena v roce 1997 a již od počátku se zabývá návrhem, dopravou, montáží a prodejem nábytku, vestavěných skříní a kuchyní na míru. Specializujeme se na prodej kompletních kuchyní s veškerým servisem. Od počítačového 3D návrhu až po samotnou montáž kuchyňské linky přímo u zákazníka.

Dále prodáváme rustikální nábytek, tj. komody, vitríny, skleníky, psací stoly, jídelní stoly, stolky, židle, apod., které naleznete na adrese www.rustikalninabytek.cz.

Vize firmy Kuchyně Pavlík

Kuchyně je jedna z nejdůležitějších místností domova. Je to rodinný krb, ale laboratoř chutí, je to místo pro setkání rodiny ale i pro práci. Proto Vám firma Kuchyně Pavlík nabízí vše, co takto důležitá místnost, jako je kuchyň, potřebuje.

Vyberte si stylmoderní kuchyně s jednoduchými hladkými dvířky, nebo rustikální rustikální kuchyně s frézovanými dvířky. Vyberte si dvířka z masivu, dvířka s MDF fólií, dvířka z lamina, dvířka lakovaná nebo dvířka lakovaná s vysokým leskem. Barvy pro nás také nejsou problém, 120 odstínů dvířek z MDF fólie, 300 odstínů dvířek lakovaných. Pracovní kuchyňskou desku najdete v naší nabídce v bezmála 80 odstínech a to nejenom z laminátů, ale i jako umělý kámen, corianové desky, avonitové desky a v poslední době oblíbené dřevěné desky. Součástí naší nabídky je i doprava a instalace kuchyňských spotřebičů.

Pomůžeme Vám, aby jste se neztratili, náš proces zakázky je jednoduchý. Zdarma nabízíme konzultaci přímo u Vás doma včetně zaměření kuchyně s následné zpracování projektu a zaslání cenové nabídky. 100% garance nejnižší ceny a vysoké kvality je u nás AŽ na prvním místě. Pokud již máte projekt od konkurence, zašlete nám jej a my Vám na něj zašleme cenovou nabídku, kterou určitě neodmítnete.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!
Jednatel Bohumil Pavlík
Obsah -