Obsah -

Aktuality

14. 11. 2017 Nadčasová a elegantní kuchyně i u Vás doma
Nepatříte k milovníkům pestrých barev? Zvolte elegantní kuchyni, která se člověku jen tak...
10. 11. 2017 Jak na dokonalou kuchyni?
Rozhodli jste se pro pořízení nové kuchyně? Nejste si jisti, jak by taková dokonalá kuchyně...
25. 10. 2017 Ideální kuchyně i u Vás doma
Snem snad každého je mít ideální kuchyni, která bude maximálně multifunkční, praktická a...
Archiv aktualit


Máte zájem o levné a přesto kvalitní kuchyně?

levné kuchyně Praha :: kuchyne-pavlik.czZákazník je zkrátka náročný za každou cenu. My se všem zákazníkům snažíme vyjít maximálně vstříc, a proto pro Vás montujeme levné kuchyně v Praze a okolí za příjemné ceny. Pokud hledáte vhodného dodavatele, který Vám vyrobí kuchyň podle Vašich představ, která bude maximálně funkční, praktická a navíc bude velmi dobře vypadat a zároveň bude cenově dostupná, u nás jste na správné adrese. Pro nás není nic nemožné. Zaměření i grafický 3D návrh pro Vás zhotovíme zdarma. Nebojte nás oslovit a poradit se s námi, rádi Vám vyjdeme vstříc.

I levné kuchyně mohou být kvalitní. Při každé montáži si dáváme velmi záležet a používáme jen prvotřídní materiály, které se pyšní dlouhou životností. Protože kuchyň, to je místo, kde den začíná i končí a kde se setkávají členové rodiny i přátelé. Kuchyň je zkrátka místnost, která si zaslouží výjimečnou péči. Navíc nabízíme našim zákazníkům k levným kuchyním spotřebiče, za internetové slevy, takže jim odpadá veškerá starost s dalším nákupem a montáží.

Jak nejlépe rozvrhnout kuchyň?

I levné kuchyně si zaslouží kvalitní propracování a praktické rozvržení, abyste měli vždy vše po ruce a práce v kuchyni šla plynule a zároveň rychle. Vše musí mít logiku a řád. Nebojte se nás zeptat a my Vám rádi poradíme. Vhodné rozvržení Vám tak usnadní v kuchyni mnoho práce, času a starostí. Tak například, vedle dřezu je vhodná myčka, abyste nechodili přes celou kuchyň se špinavým nádobím, které se Vám nakupilo ve dřezu, a chystáte se ho právě umýt v myčce. Vedle sporáku zase oceníte šuplíky na kuchyňské vybavení, kdy při vaření jen otevřete šuplík a vytáhnete například vařečku, se kterou hned zachráníte třeba připalující se jídlo. I lednici je dobré mít co nejblíže při ruce, abyste nemuseli chodit pro ingredience například do chodby. To vše nabízí levné kuchyně na míru, které pro vás montujeme v Praze i okolí.
Obsah -